Tu jesteś
Strona główna > Aktualności > POMAGAMY MARCELOWI !!!

POMAGAMY MARCELOWI !!!

 

[ngg src=”galleries” ids=”14″ display=”basic_thumbnail”]

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – Henry Ford

Stowarzyszenie „Lobelia” ma ogromną przyjemność ogłosić wynik charytatywnego Kiermaszu Rozmaitości zorganizowanego w celu pozyskania środków finansowych na leczenie Marcelego Budzyńkiego, chorego na mukowiscydozę.

W ciągu ostatniego weekendu poprzez wspólny wysiłek wielu osób udało się zgromadzić 20 061,58 zł !!! 
Gorąco dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu, a więc tym, którzy obdarowali nas przedmiotami na sprzedaż, jak i również pysznymi ciastami (a było ich trzydzieści!), smacznymi przetworami domowymi oraz gorącą grochówką -ukłony dla Państwa Ewy i Ryszarda Swędów ze „Starego Drahimia”.
Dziękujemy tym, którzy znaleźli czas na przyjście do nas i otworzyli swoje serca i portfele. Tym, którzy brali czynny udział w przygotowaniach, pomagali podczas trwania kiermaszu, pakowali, sprzątali, obsługiwali, przywozili i rozwozili. 
Lista jest bardzo długa , ale nie przeraża nas to, wręcz przeciwnie daje nam siłę i chęć do dalszych działań. Popatrzmy ilu wspaniałych ludzi jest pośród nas. Są to osoby o ogromnej empatii, dla których życie i zdrowie Marcelego stanęło na pierwszym miejscu. Oni naprawdę mają skrzydła ! Skrzydła, dzięki którym pokonują odległości międzyludzkie, trafiając do wielu serc, otwierają je na bezinteresowną i prawdziwą pomoc.

Jesteśmy pod wrażeniem:

Złocienieckich Mamusiek: Ilony Żurowskiej, Marceli Wiśniewskiej i Pauliny Stolarek -Stasiak, które zebrały przeszło 13 tys zł na Pchlim Targu w Złocieńcu!
Dziewczyny dokonujecie cudów !

Czaplineckich Aniołów:

1. Magdy Wojteczko i jej syna Oliwiera,
2. Celestyny Tomkowskiej i jej męża Waldemara,
3. Joli Paulińskiej,
4. Eli Borowskiej,
5. Ani Tynnej,
6. Magdaleny Nawrockiej,
7. Szymona Pastuszek
8. Ani Romanowicz,
9. Natalki Szczepańskiej,
10.Wiktorii Kiecy,
11. Pauliny Wiśniewskiej,
12. Dagmary Baranowskiej,
13. Sylwii Ciemieckiej-Kwacz,
14. Pani Doroty Baczyńskiej z dziewczętami z Koła Wolontariatu: Wiktorii (która dzielnie wspierała nas przez cały Kiermasz),Agaty, Anity, Kornelii, Roksany, Emilki,Weroniki, Roksany, Karoliny, Marzeny, Marty, Martyny, Julki, Anny, Karoliny.

Dziękujemy Burmistrzowi Marcinowi Naruszewiczowi za udostępnienie sali w CzOK-u, Oli Łuczyńskiej za pomoc w czasie trwania kiermaszu. Pani Kasi Getka, Firmie Koloredo, Michałowi Olejniczakowi za okazane nam wsparcie.

Motorem do działania była postawa Sebastiana, brata Marcelego oraz jego narzeczonej Karoliny. Ich wkład pracy, bezgraniczna miłość i poświęcenie były dla nas największą inspiracją.
Dzięki Państwa pomocy zebraliśmy cztery olbrzymie worki zakrętek dla chorej Gabrysi z Cybowa oraz przygotowaliśmy paczkę mikołajkową dla potrzebującej rodziny z czworgiem dzieci.
Wszystko to dzięki WAM !!!
Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM darczyńcom i osobom zaangażowanym w organizację kiermaszu.❤️

Zarząd Stowarzyszenia Ludzi Nieobojętnych „Lobelia”

Top